Stavební spoření od Lišky je jedním z nejznámějších produktů tohoto typu. Jeho poskytovatelem je Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS), která svým klientům nabízí zajímavé podmínky. Jedná se výhodný a také bezpečný produkt, který vám pomůže zafinancovat budoucí bydlení.

Pojďte se s námi podívat, jaké výhody stavební spoření Liška přináší a jaké možnosti vám může nabídnout. Součástí stavebního spoření je také zajímavý bonusový vklad nebo speciální nabídka pro malé děti i pro ty lidi mladší 18 let. ČMSS nabízí kromě klasického stavebního spoření s Liškou také program Liška plus nebo čím dál oblíbenější podílové fondy.

Výhody stavebního spoření od Lišky

stavební spoření s liškouJaké výhody vám tedy spoření s Liškou přinese? Mezi hlavní přednosti tohoto produktu patří, že pohodlně dosáhnete na státní podporu ve výši 2 000 Kč ročně. Stavební spoření je pro vaše úspory maximálně bezpečné a také má pevnou úrokovou sazbu. Úvěr na bydlení můžete u Lišky získat již s úrokem 2,95 %. Což je velmi zajímavá a také výhodná nabídka, která v porovnání s konkurencí bez problémů obstojí. Nabízí efektivní zhodnocení vkladu, a to až ve výši 5,1 % ročně (zejména díky státnímu příspěvku). Vklady jsou ze zákona pojištěné a vy sami si můžete určit, jak dlouho budete spořit.

Program pravidelného spoření Variant jedině u Lišky

U Lišky máte možnost sjednání takzvaného programu Variant, se kterým lehce vytvoříte finanční rezervu. Můžete zde dosáhnout nejvyššího ročního výnosu na trhu stavebního spoření, a to až 2,25 %. Do této procentuální hodnoty není započítán státní příspěvek. Základní úroková sazba tak činí 1,5 %. Abyste tento bonusový program mohli získat, musíte u Lišky uzavřít smlouvu, pravidelně každý měsíc odvádět určitou částku, která bude ve výši minimálně 0,5 % z finální částky. Pokud uložíte každý měsíc 2000 Kč, tuto hranici splníte bez ohledu na to, jaká je vaše konečná výše prostředků.

Zajímavý bonusový úrok

Úrokový bonus, který zde máte šanci získat, závisí na délce, po jakou stavební spoření trvá. Pokud spoříte alespoň 4 roky, získáte 10 % připsaných úroků (roční výnos tedy bude činit 1,65 %). Když ale zvládnete spořit až 9 let, tak z úroků obdržíte 50 % a dosáhnete zmíněného ročního výnosu 2,25 %. Spoření s Liškou si můžete nastavit na 4, 6 nebo na 9 let podle vašich přání a možností.

Flexibilní spoření v rámci programu Variant

Pokud víte, že nebudete zvládat spořit každý měsíc určitou částku, vsaďte na flexibilní spoření, kde rovněž můžete za specifických podmínek dosáhnout až na úrok 1,65 %.

Bonusový vklad u Lišky

Součástí stavebního spoření Liška je také bonusový vklad, který nabízí zhodnocení i vyššího finančního obnosu. Pokud vložíte částku 100 000 Kč, získáte bonus ve výši až 1,1 %. U částky nad 50 000 Kč je úrok rovné 1 %. Navíc vedení účtu zde máte v prvních dvou letech zcela zdarma. Smlouvu si však s Liškou musíte uzavřít alespoň na tyto dva roky. Během této doby není možné provádět žádné změny v tarifu nebo poskytnout překlenovací úvěr. Stavební spoření pro děti nabízí velmi podobné podmínky jako to univerzální.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>